Informace a rezervace nonstop

Letenky : 224 916 270, 224 916 286

Nonstop : 774 498 668, 606 864 118

Pojištění

Cestovní pojištění

Pokud se vydáváme na cesty, tak bychom měli mít uzavřené cestovní pojištění. Navíc, v některých zemích je cestovní pojištění i povinností, kterou musíte splnit a prokázat její splnění před vstupem do této země. Jestliže tuto povinnost nesplníte, tak ve většině případů máte možnost uzavřít cestovní pojištění po příletu do cílové země, ovšem za tuto možnost zaplatíte ve většině případů i mnohonásobně vyšší poplatky.

Cestovní pojištění je zabezpečení se na cesty mimo Českou republiku, které umožňuje vycestovat s minimalizovaným rizikem finančních potíží a starostí v případě úrazu, onemocnění, ztráty zavazadel nebo způsobení škody třetí osobě. Pokud budete mít cestovní pojištění, i když nebude povinností, tak se můžete těšit na příjemně strávenou dovolenou, bez zbytečných starostí, i když se Vám přihodí něco nemilého. S cestovním pojištěním budete vždy vědět, že máte na své straně silného partnera, který v případě jakýchkoliv problémů tu pro Vás bude. Na výběr máte ze základního cestovního pojištění, které zahrnuje léčebné výlohy a asistenční služba, anebo z rozšířeného, jehož součástí je základní pojištění a připojištění.

Základní cestovní pojištění se Vám bude hodit v situacích, jako jsou ošetření úrazu, pobyt v nemocnici, platba za léky, které Vám předepsal lékař, doprava do zdravotnického zařízení, či doprava pacienta do země původu. Připojištění, které získáte v rámci rozšířeného cestovního pojištění, zahrnuje především úrazové pojištění, připojištění zavazadel, připojištění odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám a připojištění zrušení cesty. Jestliže byste tedy rádi vycestovali do jiných zemí, tak se Vám vždy vyplatí uzavřít cestovní pojištění, protože díky němu získáte jistotu, že ať už Vás na cestách potká cokoliv, tak se budete mít na koho obrátit.